NM allround

Arendal SK og Dølemo IL arrangerer NM allround 20. og 21. desember 2014
Les mer

Løp på Myra

Her kan dere se terminlisten over løp vi arrangerer på Myra.
Les mer

Fellestreninger

Klubben har fellestreninger på skøytebanen tirsdager, torsdager, lørdager og søndager.
Les mer

Melkesyra

Melkesyra er Norges beste skøitekøntriband med base på kunstisbanen på Myra!
Melkesyra sin hjemmeside
Trikå musikkvideo

Sesongens siste klubbløp flyttet

Siden siste oppsatte klubbløp havnet midt i vinterfeiren, så flyttes det en uke senere, altså til torsdag 2. mars.

Påmelding til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. eller på liste i kafeen.

Rekrutter oppfordres spesielt til å stille!

Resultater klubbløp 2.2.17

Her er listen.....Resultater 2.2.17

Viktor bronse i landskamp

Viktor Krumsvik sørget i helgen for at det ikke ble rent nederlansk på sprintdistansen under landskampen mellom Norge, Nederland og Tyskland i Groningen i Nederland lørdag.

Viktor 3. plass sprint landskamp Groningen 2017

Viktor ble nummer tre på 500 med tiden 37,71, bak de to nederlenderne Jesse Stam (nr 2) og Janno Botman (nr 1).

viktor var naturlig nok veldig fornøyd med helgen, selv om isen ikke var veldig god.

Resultatene finner du her.

Viktor tatt ut til landskamp i Groningen

Viktor Krumsvik (17) fra Arendal skøiteklub er tatt ut til landskamp i Groningen i Nederland 21. og 22. januar. Uttaket bygger på resultatene fra Odalskøyta 26. og 27. november, da Viktor vant 500 meter i junior B-klassen, kom på 3. plass sammenlagt og satte sine personlige rekorder på 1000 og 1500 meter.

Viktor Krumsvik

Viktor Krumsvik fra Arendal skøiteklub har bodd på Hamar i to år hvor han går på toppidrettslinja på Wang med Eskil Ervik som trener.

I Groningen til helgen skal Viktor og de andre norske juniorløperne representere Norge i ungdomslandskampen mellom Nederland, Tyskland og Norge.

Her er listen over alle som er tatt ut til landskampen:

Junior C
Jenter   Gutter
Oline   Anspach Klippen Fana   IL   Tobias   Fløiten Nord-Odal   IL
Gina   Engebråten Nord-Odal   IL   Kasper   Tveter IF   Fram
Julie   Berg Sjøbrend Aktiv   SK   Vegard   Rye Stavanger   Sandnes SK
Oda   K. Østenstad Asker   SK   Henrik   Andreassen Nord-Odal IL
Reserve   Reserve
Julie   Lu Sægrov Aske Stavanger   Sand   Sander   Eitrem Nord-Odal IL
Junior B
Jenter   Gutter
Julie   Nistad Samsonsen Fana   IL   Hallgeir   Engebråten Nord-Odal   IL
Ragne   Wiklund Aktiv   SK   Isak   Høiby Kongsvinger   SK
Ane   By Farstad Spk.   Falken   Viktor   Krumsvik Arendal   SK
Amalie   Berg Jevnaker   IF   Sander   Eng Strand Hamar   IL
Reserve   Reserve
Marte   B. Furnee Asker   SK   Didrik   Møller Nordal IF   Fram

Resultater nasjonalt løp søndag

Se her..Søndagens resultater

Resultater nasjonalt løp / KM

Dagens resultater.....Resultater enkeltdistanser

                                     Resultater KM

Vil du bli skøyteløper?

oysteinjubel
Er du typen som liker å trene, konkurrere mot deg selv og andre, tåler regn, kulde, melkesyre, noen gnagsår og samtidig ha det gøy?

Da er kanskje skøyter noe for deg.
Les mer

Besøkende

I dag
I går
Denne uka
Forrige uke
Denne måneden
Totalt siden 22.11.2012
563
447
2196
1029857
13627
1036358

Inngangspriser

Voksne (over 16 år): kr 40,-
Barn: kr 20,-
Familie (2 voksne + 2 barn): kr 80,-
Følge: kr 10,-

Sesongkort:
Voksne (over 16 år): kr 700,-
Barn: kr 350,-
Følge: kr 100,-

Sesongkort kan kjøpes på skøytebanen.